Корисна Інформація

Очищення стічних вод

 Питання екології глобально в світі і, зокрема, в України. З кожним днем ​​вони відчуваються все гостріше і гостріше. Промисловість і технологічний прогрес, звичайно необхідні, як складові існування людства, проте вони ж, у свою чергу, ризикують зробити наше існування неможливим, так як забруднюють повітря, воду і грунт. З метою мінімалізації впливу відходів промисловості на навколишнє середовище, компанія «Київбудпроект» передбачила цілий комплекс заходів по очищенню стічних вод.

 Існують різні технології, які, в основному, грунтуються на механічному очищенню, але не слід забувати і про фізико-хімічну, а також біологічну установки для очищення води. Безумовно, немає ідеальної технології, кожен з цих типів має як свої переваги, так і недоліки. Тому вибір очисної споруди безпосередньо залежить від конкретного типу забруднень. Очисні споруди стічних вод можуть використовувати як один з типів очищення так і їх комбінацію для отримання максимально ефективного результату.

 Для досягнення поліпшення якості води застосовують такі методи:

— знезараження-знищення мікроорганізмів

— очистка-видалення зважених часток

— спеціальні методи поліпшення властивостей води, пом’якшення, фторування, видалення хімічних речовин.
Найбільш поширений метод — фільтрація як процес практично повного звільнення води від зважених часток, який полягає в тому, що воду пропускають через дрібнопористий матеріал. Фільтруючи, вода залишає на поверхні і в глибині фільтруючого матеріалу зважені частинки. Вважається, що таким чином відбувається знезараження води і вона повністю готова до практичного застосування!Copyright 2018. All rights reserved.

Опубликовано 25.12.2018 admin в категории "Про головне

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *